Skip to Content

Tworzenie stron internetowych

Daj się poznać od dobrej strony… internetowej! Ta oferta sprawi, że Twój serwis www zrobi najlepsze pierwsze wrażenie

Poznaj naszą ofertę

Co wyróżnia nasze strony?

... masz tylko kilka sekund na to, żeby zainteresować potencjalnego klienta swoją ofertą? Strona internetowa Twojej firmy musi odpowiedzieć na jego potrzeby.

Unikalna treść

Kluczowa jest unikalna i zrozumiała treść dla efektywnego marketingu online.

Responsywność

Responsywność strony zapewnia użytkownikom płynną nawigację na różnych urządzeniach.

Optymalizacja

Optymalizacja techniczna jest niezbędna dla poprawy użyteczności strony, w tym szybkości ładowania i intuicyjnego UI.

Nieograniczone zmiany

Personalizujemy projekty stron, dostosowując się do potrzeb klienta przez iteracyjne wprowadzanie zmian.

Prosta obsługa

Projektujemy intuicyjne platformy zarządzania treścią, łatwe w obsłudze dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania.

Gwarancja

Oferujemy roczny pakiet serwisowy dla gwarantowanej niezawodności i wsparcia technicznego naszych stron.

Ile kosztuje strona internetowa?

Przygotowaliśmy formularz wyceny online, dzięki któremu w ciągu 24h a nawet szybciej otrzymają Państwo dokładną wycenę oraz czas realizacji. Dodatkowo dzięki informacjom jakie od Państwa otrzymamy, jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowy pakiet korzysci zawarty już w cenie.

Formularz wyceny online

Dlaczego potrzebujesz strony internetowej?

Image Description

Brak strony internetowej to ogromny błąd, który może znacząco wpłynąć na rozwój firmy. Aktualnie spora część osób zanim skorzysta z usług danej firmy, sprawdza ją najpierw w internecie, szukając opinii oraz oferty na jej temat. Strona www to również doskonałe miejsce do pozyskiwania nowych klientów po przez reklamę w wyszukiwarce Google, social mediach czy pozycjonowanie. W czym również możemy Państwu pomóc!

  • Analiza i opracowanie strategii
  • Projekt UX - Wireframe i prototypy
  • Web development, wdrożenie i testowanie
  • Pozycjonowanie strony, SEO

Współpraca krok po kroku

Projektowanie stron www jest znacznie szybsze przy zastosowaniu odpowiednich praktyk, które ułatwiają współpracę obu stron.

Starannie wypełniony BRIEF pozwoli nam dokładnie oszacować ilość potrzebnych godzin na realizację projektu oraz zaproponować Państwu najlepszą możliwą cenę.
Do rozpoczęcia prac nad stroną internetową potrzebujemy zdjęcia oraz niezbędne opisy. Zazwyczaj klienci sami organizują takie materiały, ponieważ to właśnie oni najlepiej znają swój biznes. Istnieje jednak możliwość zlecenia tego nam – nasi copywriterzy przygotują odpowiednie opisy a zdjęcia zostaną kupione w dedykowanych bankach zdjęć.
W momencie kiedy otrzymamy już wszystkie niezbędne materiały graficzne i tekstowe do realizacji projektu, przystępujemy do działania. Średni czas realizacji wynosi 7-10 dni.

Our Values

We belive in smart design, trust, and collaboration.

Image Description

Trusted by Leading Companies

Image description is here Image description is here Image description is here Image description is here Image description is here

Zbuduj z nami wymarzoną stronę Twojej firmy!

Uzyskaj wycenę w 24 godziny

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?
Każda branża jest inna a to wymaga indywidualnego podejścia do każdego projektu. W przeciwieństwie do naszej konkrencji nie ograniczamy się do ustalonych z góry pakietów cenowych, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować więcej w konkurencyjnej cenie. Trudno jest odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje zrobienie strony internetowej bez wypełnionego wcześniej briefu, który jest formularzem zawierającym informacje na temat tego, co Państwo oczekują. W momencie, kiedy poznamy już Państwa oczekiwania, zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania i zaproponujemy konkurencyjną wycenę.
Co to jest hosting strony internetowej
Hosting to inaczej serwer (komputer), na którym wgrywane są pliki odpowiadające za prawidłowe wyświetlanie strony internetowej. Ważne jest to, aby hosting był szybki i bezpieczny. Ma to bardzo duże znaczenie w pozyskaniu klienta. Jeżeli strona działa po prostu wolno, to nie wzbudza to zaufania wobec klienta i najczęściej opusza on takie strony www zanim dojdzie do kontaktu. Strony internetowe naszych klientów wykonujemy na najlepszych serwerach w Polsce – Atman, które w dodatku są skalowalne, tzn. w przypadku bardzo dużego ruchu, strona cały czas działa prawidłowo i bardzo szybko.
Ile czasu potrzeba na stworzenie strony internetowej?
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko uzależnione jest od konkretnego projektu. Proste wizytówkowe strony do max 5 podstron jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu 5-7 dni. Przy większych projektach będzie potrzebne nieco więcej czasu. Dobrze wypełniony brief jest podstawą do prawidłowego oszacowania potrzebnego czasu na realizację projektu.
Czy osobiście mogę edytować treści na stronie?
Strony www naszych klientów tworzymy na przyjaznym i najpopularniejszym systemie CMS WordPress, który jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Sami mogą Państwo zmieniać tresci na stronie, po naszym wcześniejszym przeszkoleniu z podstaw użytkowania panelu administracyjnego. Możemy również na Państwa prośbę dokonać aktualizacji oraz dodać nowe podstrony.
Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?
Do podstawowych kosztów prawidłowego działania strony internetowej zaliczamy serwer oraz domenę. Średni koszt roczny serwera i domeny to około 300 zł. Naszym klientom polecamy sprawdzonych usługodawców, którzy oferują najlepszą jakość w dobrej cenie, co przekłada się na stabilność działania Państwa strony.
Co to jest pozycjonowanie strony internetowej?
Pozycjonowanie Państwa strony w organicznych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google jest najskuteczniejszą formą reklamy. Odpowiednia optymalizacja treści na stronie pod wskazane słowa kluczowe oraz wiele innych czynników, plasują Państwa stronę internetową coraz wyżej w wynikach wyszukiwania, co przekłada się ostatecznie na ruch i nowych klientów.